Vážení plavci, od pátku 9.10. jsou uzavřeny všechny bazény. Jakmile se opět otevřou, budeme Vám plně k dispozici! Těšíme se na Vás!

Plavání pro mateřské školy

Seznamování s vodou a učení plavání jsou důležité momenty pro každého z nás. Ať již chcete zajistit svému dítěti bezpečí či je přivést ke krásné sportovní aktivitě, lekce plavání nejmenších dětí s Happy Swim® jsou tím nejlepším programem pro Vaše dítě.

Hlavní trenér plavecké školy Happy Swim® se věnuje intenzivní výuce plavání dětí z mateřských škol nepřetržitě již od roku 2007. Za tu dobu získal velmi bohaté zkušenosti, které promítl do vytvoření vlastního konceptu učení, který velmi jednoduše, efektivně a bez stresu umožní nejmenším dětem perfektně ovládnout základní plavecké dovednosti, úplnou adaptaci na vodní prostředí a následně i samotné plavání.

Jedním ze základních stavebních kamenů našeho učení jsou naše autorské vizuální podklady - veselé obrázky, které mají děti k dispozici přímo v bazénu v průběhu lekce neustále k dispozici. Ty jim veselou a nevtíravou formou připomínají, na co důležitého se zrovna mají soustředit. Zkušení a usměvaví trenéři, kteří jsou s dětmi neustále ve vodě, s jejich pomocí rychle, jednoduše a názorně ukáží, na které konkrétní věci v provedení si ohlídat. Děti nejsou zahlcovány nadbytečnými a komplikovanými slovními instrukcemi a proces učení je tak výrazně efektivní.

Výuka probíhá v bazénu Cordeus, který je exkluzivním zařízením určeným přímo pro výuku dětí předškolního a školního věku. Děti mají k dispozici nejen celý bazén pro sebe, ale také horkou vířivku a saunu.  

Pokud chcete zajistit svým dětem zábavnou, efektivní a bezpečnou výuku plavání, obraťte se na nás, budeme se na Vás těšit!

Cena zahrnuje

  • 60 minut (zahrnuje: 50 min výuka + 10 min relaxace ve vířivce či sauně)
  • využití vizuálních podkladů
  • péči dvou trenérů již pro skupinu 5 dětí, skupinka maximálně 10 dětí
  • 32°C teplá vířivka, sauna
  • zapůjčení plaveckých a edukativních pomůcek

Kurzy jsou speciálně připraveny pro mateřské školy.

Kde plaveme?

Cordeus

Fotografie

Žádné fotografie nejsou k této lekci.