Náš tým

Všichni naši trenéři jsou připraveni pomoci Vám či Vašim dětem objevit radost z plavání. Kromě vlastnictví standardní trenérské licence procházejí dlouhodobým a intenzivním školením metodiky Happy Swim®. Respektující přístup, empatie, trpělivost, odbornost a profesionální přístup je pro ně samozřejmostí...

Tomáš Salinger

Tomáš Salinger

 - 

hlavní trenér

Tomáš je dlouholetým zkušeným učitelem a trenérem plavání. Výuce plavání se věnuje nepřetržitě již od roku 2006.

V minulosti působil 8 let jako učitel plavání a tělesné výchovy na pražské sportovní ZŠ Weberova, kde naučil plavat stovky dětí od předškoláků po starší dorost. Z mnohých těchto dětí se stali úspěšní závodní plavci.

Řadu let působil také jako trenér v několika soukromých plaveckých školách. Má velké zkušenosti s tvorbou ucelených systémů metodiky tréninku dětí různého věku i plavecké úrovně. Ve své trenérské práci se neustále zdokonaluje a čerpá podněty a poznatky o nejmodernějších metodách technické i kondiční přípravy plavců všech plaveckých úrovní. Své dlouholeté teoretické i praktické zkušenosti promítl do vytvoření konceptu plavecké školy Happy Swim® i jejího vlastního metodického systému výuky plavání.

Tomáš je díky svým mnohaletým zkušenostem s dětskými i dospělými plavci všech výkonnostních úrovní a pokročilou trenérskou metodikou vynikajícím trenérem pro každého plavce, kterému přizpůsobí obsah a intenzitu tréninku přesně dle jeho potřeb a plavecké úrovně. Je specialistou na výuku dětských i dospělých neplavců a začátečníků. Svým trpělivým a empatickým přístupem dokáže zbavit strachu z vody a naučit plavat skutečně každého. Intenzivně se věnuje také trénování pokročilých plavců, kterým na základě jejich individuálních potřeb a analýzy jejich plavecké techniky efektivně pomáhá odstranit nedostatky v technice a zároveň zvýšit výkonnost.

Je držitelem licence trenér plavání III. třídy a vodní záchranář III. třídy.

V plavecké škole Happy Swim® vede Tomáš individuální i skupinové lekce pro plavce všech věkových skupin i výkonnostní úrovně.

Magdaléna Felčárková

Magdaléna Felčárková

 - 

senior trenér

Magda se věnuje plavání již od roku 2008, a to jako závodnice, praktikantka a následně trenérka ve svém mateřském renomovaném klubu. Mnoho let také v rámci oddílu působila jako pedagogická síla a organizátorka programů na letních plaveckých soustředěních a táborech.

Díky svým zkušenostem je Magda komunikativní, trpělivá a přirozeně přátelská, lekce s ní jsou vždy v příjemné, klidné a pozitivní atmosféře. Je držitelkou licence trenér plavání III. třídy

Magdaléna je specialistkou plavecké školy Happy Swim® na plavání dětí a začátečníků. Vede lekce v angličtině, španělštině, francouzštině a němčině.

Kryštof Lisý

Kryštof Lisý

 - 

senior trenér

Kryštof je stále aktivní závodní plavec, který ve své kariéře dosáhl četných předních umístění především v rámci pražských pohárových soutěží. Od svého útlého dětství působí též ve svém mateřském oddílu nejen jako plavec, ale od roku 2018 i jako trenér. Má zkušenosti s výukou dětí všech věkových kategorií, je držitelem licence trenér plavání III. třídy.

Kryštof je zodpovědný, pečlivý a vždy dobře naladěný, díky tomu je tak skvělým trenérem právě pro děti. Můžete se tak spolehnout, že na jeho lekcích se Vašim plavcům dostane plné péče.

Kryštof působí v Happy Swim® jako senior trenér v lekcích pro dětské i dospělé plavce.

Petra Kratochvílová

Petra Kratochvílová

 - 

junior trenér

Petru provází od dětství celá řada sportů, nicméně plavání se věnovala v renomovaném oddíle na závodní úrovni více než jednu dekádu. Pod vedením zkušených trenérů, kteří jí předali mnoho rad a zkušeností, opakovaně startovala na Mistrovství ČR, českých Velkých cenách i mezinárodních závodech. Později začala jezdit s oddílem i jako trenérka a pomáhala se sportovní přípravou a organizací tréninků.

Petra vlastní licenci trenéra plavání III. třídy vydanou Fakultou tělesné výchovy a sportu UK Praha. Je to trenérka, která je vždy zodpovědná, usměvavá a přátelská. 

V plavecké škole Happy Swim® vede individuální i skupinové lekce od začátečníků po dospělé zkušené plavce.

Ema Laštiaková

Ema Laštiaková

 - 

junior trenér

Ema se věnuje závodnímu plavání od útlého věku a její sportovní kariéra plavkyně je tak velmi bohatá. Věnovala se naplno modernímu pětiboji, ve kterém jako juniorka startovala na mistrovství Evropy a stala se medailistkou v závodě Olympijských nadějí. Mezi dospělými dosahovala výrazných úspěchů a startovala dokonce na mistrovství světa.

V Praze vystudovala Fakultu tělesné výchovy a sportu UK Praha se zaměřením na vodní sporty.

Díky svým zkušenostem má Ema v plavecké škole HappySwim® na starosti juniory a dospělé plavce. Ovšem i s nejmenšími plavci velmi dobře komunikuje, je trpělivá a umí je pro plavání nadchnout. Lekce Ema vede i v angličtině.

Albert Uiblein

Albert Uiblein

 - 

asistent trenéra

Albert se celoživotně věnuje závodnímu plavání, úspěchů dosahoval především v znaku a kraulu. Přes deset let, které strávil ve dvou předních pražských plaveckých klubech, se na soutěžích po celé republice pravidelně umisťoval na předních příčkách.

Jeho velkou předností je trpělivost a nadhled, díky kterým je na lekcích vždy pozitivní a motivovaná atmosféra.

V plavecké škole Happy Swim® se věnuje trénování dětských skupinových lekcí od nejmenších a začátečníků, až po pokročilé juniory. Albert hovoří plynně anglicky.

Alžběta Literová

Alžběta Literová

 - 

asistentka

Alžběta v Happy Swim® pečuje o komunikaci s klienty, organizaci lekcí a můžete se na ní kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem ohledně plavání s námi.

Alžběta je sama aktivní a velmi dobrou plavkyní, nyní studuje VŠE na Fakultě financí a účetnictví – obor účetnictví a finanční řízení podniku. Hovoří plynně anglicky a španělsky.

Tým HappySwim plaveckých trenérů a instruktorů

Každý může plavat lépe a s radostí. I Vy. My Vám s tím pomůžeme.