HS_-1-25.jpg

Tomáš Salinger - hlavní trenér

Tomáš je dlouholetým zkušeným učitelem a trenérem plavání. Výuce plavání se věnuje nepřetržitě již od roku 2006.

V minulosti působil 8 let jako učitel plavání a tělesné výchovy na pražské sportovní ZŠ Weberova, kde naučil plavat stovky dětí od předškoláků po starší dorost. Z mnohých těchto dětí se stali úspěšní závodní plavci.

Řadu let působil také jako trenér v několika soukromých plaveckých školách. Má velké zkušenosti s tvorbou ucelených systémů metodiky tréninku dětí různého věku i plavecké úrovně. Ve své trenérské práci se neustále zdokonaluje a čerpá podněty a poznatky o nejmodernějších metodách technické i kondiční přípravy plavců všech plaveckých úrovní. Své dlouholeté teoretické i praktické zkušenosti promítl do vytvoření konceptu plavecké školy Happy Swim® i jejího vlastního metodického systému výuky plavání.

Tomáš je díky svým mnohaletým zkušenostem s dětskými i dospělými plavci všech výkonnostních úrovní a pokročilou trenérskou metodikou vynikajícím trenérem pro každého plavce, kterému přizpůsobí obsah a intenzitu tréninku přesně dle jeho potřeb a plavecké úrovně. Je specialistou na výuku dětských i dospělých neplavců a začátečníků. Svým trpělivým a empatickým přístupem dokáže zbavit strachu z vody a naučit plavat skutečně každého. Intenzivně se věnuje také trénování pokročilých plavců, kterým na základě jejich individuálních potřeb a analýzy jejich plavecké techniky efektivně pomáhá odstranit nedostatky v technice a zároveň zvýšit výkonnost.

Je držitelem licence trenér plavání III. třídy a vodní záchranář III. třídy.

V plavecké škole Happy Swim® vede Tomáš individuální i skupinové lekce pro plavce všech věkových skupin i výkonnostní úrovně.

 
HS_ZUZKA-1.jpg

Zuzana Masopustová - senior trenér

Zuzka se celoživotně věnuje závodnímu plavání, především na delších tratích. V minulosti se opakovaně účastnila Mistrovství ČR. V současné době se specializuje na závody v dálkovém plavání.

Je velice zkušenou trenérkou, již od roku 2012 pravidelně trénuje plavce všech věkových kategorií i výkonnostních úrovní. Její velkou předností jsou klid, trpělivost a nadhled, díky kterým je na jejích lekcích vždy pozitivní a motivovaná atmosféra.

Zuzka je držitelkou licence trenér plavání III. třídy vydané Fakultou tělesné výchovy a sportu UK Praha.

V plavecké škole Happy Swim® vede individuální i skupinové lekce od nejmenších dětí a začátečníků po dospělé zkušené plavce.

 
HS_-1-86.jpg

Eliška Mikulášková - senior trenér

Eliška již od dětství trávila ve vodě spoustu času. Jako závodní plavkyně se zúčastnila mistrovství ČR a jako akvabela se stala pětinásobnou mistryní ČR v synchronizovaném plavání a startovala i na mistrovství světa.

V současné době je studentkou Fakulty tělesné výchovy a sportu. Od roku 2014 působí také jako trenérka plavání. Má velké zkušenosti s individuální výukou dětí a začátečníků a s vedením skupinové výuky plavání dětí i dospělých, včetně zdravotního plavání pro dospělé.

Eliška je u klientů velice oblíbená pro svůj empatický a pozitivní přístup.

Je držitelkou licence trenér plavání III. třídy, vodního záchranáře III. třídy a instruktorkou Flyboardingu.

V plavecké škole Happy Swim® vede Eliška individuální i skupinové lekce pro plavce všech věkových skupin i výkonnostní úrovně.

 
111_Ter.jpg

Tereza Sýkorová - senior trenér

Tereza je bývalá závodní plavkyně a velmi zkušená trenérka s mnohaletou praxí s výukou plavání dětí i dospělých. Tereza se věnuje plavání na závodní úrovni již od svého dětství, prošla náročnou oddílovou přípravou a dnes je matkou dvou plavkyň, které dosahují úspěchů i na mezinárodních závodech.

Právě díky svým dlouholetým zkušenostem je Tereza vždy v klidu, pozitivně naladěná a umí opravit přesně ty nedostatky, které potřebujete. 

Je držitelem licence trenér plavání II. třídy.

Tereza je specialistkou plavecké školy Happy Swim® na plavání pokročilých plavců.

.

 
HS_Renata-Web.jpg

Renáta Ottová - junior trenér

Renáta se věnuje závodnímu plavání od útlého věku a její sportovní kariéra plavkyně je tak velmi bohatá. Prošla několika oddíly a v posledních deseti letech pevně zakotvila jako závodní plavkyně a trenérka v tradičním a renomovaném pražském oddíle.

Pravidelně a intenzivně se věnuje sportovní přípravě pestrých a početných skupin dětí. Je držitelkou licence trenér plavání III. třídy, a licencí pro vedoucí dětských táborů a lyžařského instruktora.

Díky svým zkušenostem má Renáta v plavecké škole Happy Swim® na starosti nejmenší plavce, se kterými velmi dobře komunikuje a umí je pro plavání nadchnout. Renáta také pomáhá s tvorbou metodiky a obsahu příměstských táborů, kde využívá své přirozené pedagogické nadání.

 
28AE3979-66DF-4CBD-B412-EAC.jpg

Klára Školníková - pedagog volného času

Klára v současné době studuje ve Skotsku a má dlouholeté zkušenosti ze Skauta a s vedením dětských táborů včetně zahraničních.

Díky svým zkušenostem s volnočasovými aktivitami dětí přináší spoustu nových nápadů, aktivit a neotřelý metodický rámec našich prázdninových a víkendových akcí pro děti.

Klára spoluvytváří metodiku a obsah příměstských táborů a plaveckých kempů plavecké školy Happy Swim® a hlavně - děti jí mají rády!