Náš tým

Všichni naši trenéři jsou připraveni pomoci Vám či Vašim dětem objevit radost z plavání. Kromě vlastnictví standardní trenérské licence procházejí dlouhodobým a intenzivním školením metodiky Happy Swim®. Respektující přístup, empatie, trpělivost, odbornost a profesionální přístup je pro ně samozřejmostí...

Fotka týmu
Tomáš Salinger

Tomáš Salinger

 - 

hlavní trenér

Tomáš je dlouholetým zkušeným učitelem a trenérem plavání. Výuce plavání se věnuje nepřetržitě již od roku 2006.

V minulosti působil 8 let jako učitel plavání a tělesné výchovy na pražské sportovní ZŠ Weberova, kde naučil plavat stovky dětí od předškoláků po starší dorost. Z mnohých těchto dětí se stali úspěšní závodní plavci.

Řadu let působil také jako trenér v několika soukromých plaveckých školách. Má velké zkušenosti s tvorbou ucelených systémů metodiky tréninku dětí různého věku i plavecké úrovně. Ve své trenérské práci se neustále zdokonaluje a čerpá podněty a poznatky o nejmodernějších metodách technické i kondiční přípravy plavců všech plaveckých úrovní. Své dlouholeté teoretické i praktické zkušenosti promítl do vytvoření konceptu plavecké školy Happy Swim® i jejího vlastního metodického systému výuky plavání.

Tomáš je díky svým mnohaletým zkušenostem s dětskými i dospělými plavci všech výkonnostních úrovní a pokročilou trenérskou metodikou vynikajícím trenérem pro každého plavce, kterému přizpůsobí obsah a intenzitu tréninku přesně dle jeho potřeb a plavecké úrovně. Je specialistou na výuku dětských i dospělých neplavců a začátečníků. Svým trpělivým a empatickým přístupem dokáže zbavit strachu z vody a naučit plavat skutečně každého. Intenzivně se věnuje také trénování pokročilých plavců, kterým na základě jejich individuálních potřeb a analýzy jejich plavecké techniky efektivně pomáhá odstranit nedostatky v technice a zároveň zvýšit výkonnost.

Je držitelem licence trenér plavání III. třídy a vodní záchranář III. třídy.

V plavecké škole Happy Swim® vede Tomáš individuální i skupinové lekce pro plavce všech věkových skupin i výkonnostní úrovně.

Magdaléna Felčárková

Magdaléna Felčárková

 - 

senior trenér

Magda se věnuje plavání již od roku 2008, a to jako závodnice, praktikantka a následně trenérka ve svém mateřském renomovaném klubu. Mnoho let také v rámci oddílu působila jako pedagogická síla a organizátorka programů na letních plaveckých soustředěních a táborech.

Díky svým zkušenostem je Magda komunikativní, trpělivá a přirozeně přátelská, lekce s ní jsou vždy v příjemné, klidné a pozitivní atmosféře. Je držitelkou licence trenér plavání III. třídy

Magdaléna je specialistkou plavecké školy Happy Swim® na plavání dětí a začátečníků. Vede lekce v angličtině, španělštině, francouzštině a němčině.

Kryštof Lisý

Kryštof Lisý

 - 

senior trenér

Kryštof je stále aktivní závodní plavec, který ve své kariéře dosáhl četných předních umístění především v rámci pražských pohárových soutěží. Od svého útlého dětství působí též ve svém mateřském oddílu nejen jako plavec, ale od roku 2018 i jako trenér. Má zkušenosti s výukou dětí všech věkových kategorií, je držitelem licence trenér plavání III. třídy.

Kryštof je zodpovědný, pečlivý a vždy dobře naladěný, díky tomu je tak skvělým trenérem právě pro děti. Můžete se tak spolehnout, že na jeho lekcích se Vašim plavcům dostane plné péče.

Kryštof působí v Happy Swim® jako senior trenér v lekcích pro dětské i dospělé plavce.

Petra Kratochvílová

Petra Kratochvílová

 - 

junior trenér

Petru provází od dětství celá řada sportů, nicméně plavání se věnovala v renomovaném oddíle na závodní úrovni více než jednu dekádu. Pod vedením zkušených trenérů, kteří jí předali mnoho rad a zkušeností, opakovaně startovala na Mistrovství ČR, českých Velkých cenách i mezinárodních závodech. Později začala jezdit s oddílem i jako trenérka a pomáhala se sportovní přípravou a organizací tréninků.

Petra vlastní licenci trenéra plavání III. třídy vydanou Fakultou tělesné výchovy a sportu UK Praha. Je to trenérka, která je vždy zodpovědná, usměvavá a přátelská. 

V plavecké škole Happy Swim® vede individuální i skupinové lekce od začátečníků po dospělé zkušené plavce.

Ema Butáš

Ema Butáš

 - 

junior trenér

Ema se věnuje závodnímu plavání od útlého věku a její sportovní kariéra plavkyně je tak velmi bohatá. Věnovala se naplno modernímu pětiboji, ve kterém jako juniorka startovala na mistrovství Evropy a stala se medailistkou v závodě Olympijských nadějí. Mezi dospělými dosahovala výrazných úspěchů a startovala dokonce na mistrovství světa.

V Praze vystudovala Fakultu tělesné výchovy a sportu UK Praha se zaměřením na vodní sporty.

Díky svým zkušenostem má Ema v plavecké škole HappySwim® na starosti juniory a dospělé plavce. Ovšem i s nejmenšími plavci velmi dobře komunikuje, je trpělivá a umí je pro plavání nadchnout. Lekce Ema vede i v angličtině.

Martin Harenčár

Martin Harenčár

 - 

junior trenér

Martin se věnuje závodnímu plavání od šesti let v jednom z nejúspěšnějších slovenských klubů. Během své plavecké kariéry se účastnil mistrovství Slovenska ve všech kategoriích, na kterých byl pravdielně členem medailových štafet. Také se účastnil celé řady domácích a mezinárodních závodů. Po skončení závodní kariéry se věnoval dlouhé roky trénování, především dětských plavců. Martin také působil jako rozhodčí na plaveckých závodech.

Je držitelem licence trenér plavání III. třídy, dále držitelem licence rozhodčí plavání III.třídy a licence vodní záchranář III. třídy.

Martin působí v HappySwim® jako junior trenér pro dětské a dospělé plavce. Je trpělivý a laskavý trenér, který má na lekcích rád přátelskou atmosféru. Lekce Martin vede i v angličtině.

Albert Uiblein

Albert Uiblein

 - 

junior trenér

Albert se celoživotně věnuje závodnímu plavání, úspěchů dosahoval především v znaku a kraulu. Přes deset let, které strávil ve dvou předních pražských plaveckých klubech, se na soutěžích po celé republice pravidelně umisťoval na předních příčkách.

Jeho velkou předností je trpělivost a nadhled, díky kterým je na lekcích vždy pozitivní a motivovaná atmosféra. Albert je držitelem licence trenér plavání III. třídy vydané Fakultou tělesné výchovy a sportu UK Praha.

V plavecké škole Happy Swim® se věnuje trénování dětských skupinových lekcí od nejmenších a začátečníků, až po pokročilé juniory. Albert hovoří plynně anglicky.

Julie Křimská

Julie Křimská

 - 

junior trenér

Julie se věnuje závodnímu plavání od základní školy. Reprezentovala dlouhé roky dva tradiční kluby v Karlových Varech, kde dosahovala nejlepších výsledků ve znaku a polohových závodech. Po zisku trenérské licence pravidelně pomáhala s přípravou závodních plavců.

Je držitelkou trenérské licence III. třídy vydanou Fakultou tělesné výchovy a sportu UK Praha. Je také studentkou Matematicko fyzikální fakulty UK Praha a má dlouholeté zkušenosti s organizováním mezinárodních studentských seminářů.

Julie je jako trenérka vždy zodpovědná, pečlivá přátelská. V plavecké škole Happy Swim® vede individuální i skupinové lekce od začátečníků po dospělé zkušené plavce. Lekce Julie vede i v angličtině a němčině.

Alžběta Literová

Alžběta Literová

 - 

asistentka

Alžběta v Happy Swim® pečuje o komunikaci s klienty, organizaci lekcí a můžete se na ní kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem ohledně plavání s námi.

Alžběta je sama aktivní a velmi dobrou plavkyní, nyní studuje VŠE na Fakultě financí a účetnictví – obor účetnictví a finanční řízení podniku. Hovoří plynně anglicky a španělsky.

Každý může plavat lépe a s radostí. I Vy. My Vám s tím pomůžeme.