Plavání s osobním trenérem

Plavecký trenér na bazénu
Trenér ve vodě s plavcem začátečníkem

Pro dětské i dospělé neplavce a začátečníky.

Bojí se Vaše dítě vody a Vy byste chtěli, aby si vodu oblíbilo a naučilo se dobře plavat bez zbytečných stresů? Svěřte se nám a my z Vašeho dítěte uděláme úžasného vodního živočicha a naučíme ho plavat jako rybičku.

Nebo se Vaše dítě vody nebojí a je s vodou kamarád a Vy byste chtěli, aby se nejen koupalo, ale také dobře plavalo? Svěřte se nám a my z Vašeho dítěte uděláme zdatného plavce.

Jste dospělý neplavec nebo začátečník s traumatickými zážitky ze školou organizované výuky plavání v době Vašeho dětství, který se chce zbavit strachu z vody a naučit se skutečně dobře plavat? Svěřte se nám a my Vás zbavíme strachu z vody a naučíme Vás opravdu dobře plavat.

Domluvte si u nás individuální lekce plavání s osobním trenérem. Všichni naši trenéři mají dlouholeté zkušenosti s výukou dětských i dospělých neplavců a začátečníků. Svým trpělivým a empatickým přístupem dokáží zbavit strachu z vody a naučit plavat skutečně každého.

Moc dobře víme, že většina neplavců a začátečníků má z vody strach. Je to normální a přirozené. Nejste v tom sami. I my jsme se báli vody, když jsme kdysi začínali plavat. Báli jsme se potopit hlavu pod vodu, báli jsme se skočit do vody a báli jsme se hloubky. I nám kdysi vadila voda v očích a v nose. I my jsme zadržovali dech a báli se vydechnout do vody. To všechno je normální a my Vám pomůžeme se toho všeho zbavit, přestat se bát, užívat si pohyb ve vodě a krok za krokem zvládnout Vaši proměnu ve skvělého plavce.

U nás se Vám nikdy nestane, že by trenér stál nad Vámi na břehu bazénu s bidlem v ruce a křičel na Vás. S každým neplavcem či začátečníkem je jeho osobní trenér přímo ve vodě, a to vždy jen tam, kde stačíte, což Vám na začátku dodá potřebnou jistotu. Váš osobní trenér Vám srozumitelně vysvětlí, co budete dělat, bude Vám se vším pomáhat a nikdy Vás nebude nutit potápět hlavu, skákat do bazénu nebo plavat na hloubku, dokud to nebudete chtít zkusit sami.

Individuální plavec na hodině plavání s pomůcky pro lepší záběr

Pro pokročilé plavce, kteří chtějí zdokonalit svou plaveckou techniku a výkonnost.

Jste pokročilý plavec, který má další plavecké cíle a ambice? Svěřte se nám a my Vám s jejich splněním pomůžeme.

Tvrdě makáte, připravujete se na závody a chcete překonat sami sebe? Svěřte se nám a my Vám dáme zabrat a uděláme z Vás vítěze.

Plavete dobře, rádi a často, ale víte, že Vaše technika není ještě úplně dokonalá? Svěřte se nám a my odhalíme technické nedostatky a pomůžeme Vám Vaši techniku zdokonalit.

Domluvte si u nás individuální lekci plavání s hlavním trenérem Tomášem, který má dlouholeté zkušenosti s individuálním i skupinovým tréninkem pokročilých plavců a ve svém přístupu využívá nejmodernějších metod a poznatků z oblasti zdokonalování technické i kondiční plavecké přípravy. Dobře ví, co je potřeba udělat, aby Vám Vaše úsilí v plavání přineslo co největší efekt, a Vy jste mohli být ještě lepší a rychlejší.    

Tomáš bude analyzovat Vaši plaveckou techniku a připraví Vám individuální tréninkový plán přesně na míru Vašim potřebám pro odstranění Vašich drobných nedostatků v technice. Přinese Vám spoustu moderních informací o plavání, které Vás posunou o hodně vpřed. Navíc se nemusíte bát, že by Vaše tréninky byly jen odpočinkovou zábavou. Tomáš moc dobře ví, jak Vám dát skutečně zabrat a donutí Vás zamakat na Vaší kondici.

Plavecký trenér mluví s plavcem pod vodou přes rádio.
1on1 s trenérem plavání

Pro všechny, kdo dávají přednost individuálnímu tréninku před plaváním ve skupině.

Jste přesvědčeni, že individuální trénink je efektivnější než plavání ve skupině?
Jste introvert a nevyhovuje Vám plavání ve skupině s dalšími lidmi?
Vyžadujete špičkový individuální přístup a pozornost trenéra věnovanou pouze Vám?
Potřebujete přizpůsobit Vás trénink Vašim časovým možnostem?

Pak jsou individuální lekce plavání to pravé pro Vás. Zvolíte si trenéra a čas tréninku podle Vašich potřeb a preferencí. Váš osobní trenér zjistí, co přesně potřebujete, a přizpůsobí tomu Váš osobní tréninkový plán. Provede analýzu Vaší plavecké techniky, pomůže Vám odstranit chyby a nedostatky a zdokonalit Vás plavecký styl. U nás máte zaručenou plnou pozornost trenéra po celou dobu Vaší lekce. Nikdy se Vám nestane, že by se Váš osobní trenér v průběhu lekce věnoval vyřizování svých soukromých telefonátů, posílání SMS zpráv nebo konverzaci s plavčíkem. Váš osobní trenér je po celou lekci s Vámi buď ve vodě (pokud jste začátečník), nebo Vás provází ze břehu (pokud jste pokročilý plavec) a neustále sleduje správné provedení zadaných cviků tak, aby mohl okamžitě přizpůsobovat průběh lekce odstranění případných nedostatků a zdokonalování Vaší plavecké techniky.

Individuální lekce se konají v hodinách pro veřejnost na bazénu AXA v době, která Vám nejvíce vyhovuje dle dohody s Vaším osobním trenérem.

Trenér a žákyně plavání HappySwim Praha