Vážení plavci, od pátku 9.10. jsou uzavřeny všechny bazény. Jakmile se opět otevřou, budeme Vám plně k dispozici! Těšíme se na Vás!

Trička - objednávka

Základní informace

Objednávka

Které tričko jste si vybrali? *
Jaké velikosti jste si vybrali? *
Vaše základní osobní údaje, které nám v tomto formuláři sdělujete, jsou pro nás nezbytné pro to, abychom Vám vůbec mohli poskytnout naše služby, abychom Vám mohli zasílat nezbytné organizační pokyny týkající se Vámi objednaného kurzu, plavecké lekce nebo jiné akce, a abychom Vás v budoucnu mohli informovat o dalších pořádaných kurzech a dalších akcích plavecké školy Happy Swim či plaveckého oddílu Happy Swim z.s.. Vaše osobní údaje v žádném případě neprodáváme ani žádným jiným způsobem neposkytujeme třetím osobám. Udělením Vašeho souhlasu se zpracováním osobních údajů souhlasíte se zařazením Vašich osobních údajů (v případě dětí jde o osobní údaje dítěte i jeho zákonného zástupce) vyplněných ve výše uvedeném formuláři do databáze klientů provozovatele plavecké školy Happy Swim společnosti HS Move s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 067 38 613 (dále jen "správce") a s jejich použitím pro zasílání nabídek a informací o pořádaných akcích, výrobcích, službách a jiných aktivitách správce a plaveckého oddílu Happy Swim z.s., se sídlem U lesíka 411/1, Košíře, 150 00 Praha 5, IČ: 067 30 558. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům  právo na jejich opravu a další práva stanovená právními předpisy a tento svůj souhlas můžete kdykoli odvolat e-mailem na adrese tomas@happyswim.cz.

Děkujeme! Budeme vás kontaktovat.

Těšíme se!

Oops! Něco se nepodařilo, prosím zkuste znovu vyplnit a poslat. Kdyby problém přetrvával napište nám prosím na tomas@happyswim.cz