Přihláška na podzimní plavecké prázdniny

Chystáte se vyplnit formulář a sdílet s námi osobní údaje. Můžete se spolehnout, že tato data velmi pečlivě chráníme v souladu s potřebnou legislativou. Informace o zpracování Vašich osobních údajů najdete ZDE

Jméno a příjmení dítěte *
Jméno a příjmení dítěte
Podmínky příměstského tábora *
Potvrzuji, že jsem se seznámil s níže uvedenými Podmínkami Příměstského tábora a souhlasím s jejich obsahem
Zpracování osobních údajů *
Vaše základní osobní údaje, které nám v tomto formuláři sdělujete, jsou pro nás nezbytné pro to, abychom Vám vůbec mohli umožnit účast na příměstském táboře, abychom Vám mohli zasílat nezbytné organizační pokyny týkající se příměstského tábora, a abychom Vás v budoucnu mohli informovat o dalších pořádaných kurzech a dalších akcích plavecké školy Happy Swim či plaveckého oddílu Happy Swim z.s.. Vaše osobní údaje v žádném případě neprodáváme ani žádným jiným způsobem neposkytujeme třetím osobám. Udělením Vašeho souhlasu se zpracováním osobních údajů souhlasíte se zařazením Vašich osobních údajů (v případě dětí jde o osobní údaje dítěte i jeho zákonného zástupce) vyplněných ve výše uvedeném formuláři do databáze klientů provozovatele plavecké školy Happy Swim společnosti HS Move s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 067 38 613 (dále jen "správce") a s jejich použitím pro zasílání nabídek a informací o pořádaných akcích, výrobcích, službách a jiných aktivitách správce a plaveckého oddílu Happy Swim z.s., se sídlem U lesíka 411/1, Košíře, 150 00 Praha 5, IČ: 067 30 558. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům právo na jejich opravu a další práva stanovená právními předpisy a tento svůj souhlas můžete kdykoli odvolat e-mailem na adrese tomas@happyswim.cz.
Pořizování fotografií/videozáznamů
Na našem příměstském táboře pořizujeme fotografie a videozáznamy, které následně umisťujeme na naše webové stránky nebo Facebookový profil. Pro většinu klientů je to vítaná možnost získat fotografie či videa z příměstského tábora, kterého se jejich dítě účastnilo. U žádných fotografií či videozáznamů nikdy neuvádíme žádné identifikační údaje. Udělením Vašeho souhlasu s pořizováním fotografií a videozáznamů souhlasíte s tím, že v průběhu příměstského tábora může správce pořizovat fotografie či videozáznamy Vašeho dítěte, které může dále zveřejnit na www.happyswim.cz, Facebooku nebo podobným způsobem či na tištěných propagačních materiálech správce a plaveckého oddílu Happy Swim z.s. Účast Vašeho dítěte na příměstském táboře je samozřejmě možná i bez udělení tohoto souhlasu. Prosíme Vás však o zvážení Vašeho případného nesouhlasu například proto, že Vaše dítě by se v takovém případě nemohlo fotografovat s ostatními dětmi a nemělo by žádnou fotografii z příměstského tábora, což by mu mohlo být velmi líto.