Happy Swim® Pool je unikátní, uzavřené webové prostředí, které je určené pro stálé klienty plavecké školy Happy Swim®. Naši plavci zde získají podporu během jejich vlastního procesu učení či sportovní přípravy.

V Happy Swim® Pool najdete širokou škálu užitečných informací, návodů, tipů, triků, (videí), či vzorových tréninků.

Všichni ti, kteří se přihlásí do plaveckých kurzů nebo si předplatí deset individuálních lekcí s trenérem, získají do Happy Swim® Pool přístup a mohou jej využít jako virtuálního trenéra. Máte za sebou individuální lekci? Nepamatujete si, jak na sebe cvičení navazují? Na které konkrétní momenty se máte soustředit a jak si ohlídat správné provedení? V Happy Swim® Pool jsou často používaná cvičení pečlivě popsána a vysvětlena - při vlastním tréninku se tak učíte správně a budete připraveni na další lekci s trenérem!

Jste již pokročilý plavec, navštěvujete kurzy a chcete si zpestřit trénink? V Happy Swim® Pool si vyberete dle obtížnosti a obsahu jeden z mnoha tréninků ten, který Vám vyhovuje - vytisknete jej, a jdete plavat!

Dále jsou Vám k dispozici návody na správný strečink, tipy pro výběr správného vybavení a mnohem, mnohem více…

Happy Swim® - Radost z plavání

 
Vzorový-trénink.jpg

Vzorové tréninky

Vyberte si bronzovou, stříbrnou nebo zlatou obtížnost - kraul, znak, prsa nebo motýlek. Zvolte si, jestli chcete ve své lekci raději technická cvičení, nebo si dát do těla při intervalovém tréninku… Vyberte, vytiskněte a vzhůru na bazén. Tam už jen párkrát cáknout na stěnu bazénu či na destičku - nalepit a start!

Metodika-náhled.jpg

Metodika plaveckých cvičení

Co že si mám ohlídat při front scullingu? Zápěstí, prsty, nadloktí nebo všechno dohromady? Začtete se před tím, než si půjdete zaplavat. Dozvíte se Co, Proč, Jak, na co se soustředit, Čemu se vyhnout, také možné varianty a další tipy!

strečink.jpg

Strečink pro plavce

Pořád nespojíte lokty za hlavou? Pak se Vám jen tak nepodaří parádní streamline poloha - a je přitom tak důležitá! Nevadí - klidně večeru televize koukněte do mobilu na HAPPY SWIM® POOL - a přes obrázkový návod vyzkoušejte některá cvičení. Pozitivní změna na sebe nenechá dlouho čekat!